Sütlük Reyonları – Mod-010

Sütlük Reyonları – Mod-010

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • – İsteğe bağlı ( tekli, çiftli veya üçlü)
  • – 40 kg/ m3 yoğun poliüretan enjeksiyonlu gövde
  • – Isı göstergeli otomatik defrozlu kumanda paneli
  • – Soğutma sistemi (statik veya hava sirkilasyonlu )
  • – İsteğe göre hareketli sedyeler

ÜRÜN GÖRSELLERİ

SÜTLÜK REYONLARI

Süt ve süt ürünleri, en kısa sürede bozulan ürün çeşitlerinden birisidir. Bu nedenle süt ve süt ürünleri, tıpkı et ürünleri gibi çok iyi muhafaza edilmelidir. Aynı zamanda süt ve süt ürünleri, iyi bir şekilde soğutulursa ömrü uzun olur ve kolaylıkla bozulmazlar.

Marketlerde bulunması gereken şeylerden birisi de içecek dolaplarıdır. İçecek dolapları, koladan suya, meyve suyundan alkollü içeceklere kadar her türlü içeceği muhafaza eder ve soğutur. Bu sayede yaz aylarında iyi soğutulmuş içecekleriniz yüksek taleple satılır. Zaten bunu kim istemez ki?
Her türlü kola dolabı, şarap dolabı, meşrubat dolabı ve sütlük dolabı ihtiyacınızı, dükkanınızın boyutlarına uygun şekilde temin edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki meşrubat dolapları bir marketin en önemli eşyalarından birisidir ve mutlaka meşrubat dolabı seçiminde dikkat edilmelidir. Temin edilecek meşrubat dolabı, mutlaka son teknoloji malzemelerden yapılmış, paslanmaz ve uzun ömürlü olmalıdır.
Yaz aylarında şişe soğutucular, en sık ihtiyaç duyulan eşyalardan biridir. Çünkü yaz aylarında tercih edilen içecekler öncelikle soğuk mu diye kontrol edilmektedir. İyi bir soğutucuya sahip olmayan marketler, yaz aylarında en az tercih edilen marketler olacaktır.

KOLA DOLABI

Kola dolabı, hemen hemen her türlü gazlı içeceği içerisinde barındırabilen bir dolaptır. Kola dolabının en önemli özelliği iyi bir soğutma dolabı olmasıdır. Bu nedenle kaliteli bir kola dolabı bulunan markette müşteriler, gazlı içeceklerini yine bu marketten alacaktır. İhtiyacınıza uygun, son teknoloji ürünü paslanmaz kola dolabı ihtiyacınızı karşılamak adına doğru yerdesiniz.

ŞARAP DOLABI

İyi soğutulmuş bir şaraptan daha iyi bir şey olabilir mi? Şarap dolabı imalatı hizmetiyle marketlerin şarap dolabı ihtiyacına karşılık vermekteyiz. Bilinmelidir ki şaraplar, en üst düzey şarap dolaplarında sergilenmelidir. Bu sayede müşterilerinize çekici gelen şaraplar, hem iyi muhafaza edilir hem de en iyi şekilde sergilenmiş olur.

SÜTLÜK DOLABI

Sütlük dolabı; yoğurt, süt, ayran, peynir ve bunun gibi süt ürünlerini içerisinde muhafaza eden dolaptır. Sütlük dolabının en önemli özelliği, ürünlerin ömürlerinizi uzun tutmasıdır. Bildiği üzere süt ve yoğurt gibi gıdalar açıkta çok kısa sürede bozulur ve tüketilemez hale gelir. Bu nedenle sütlük dolabında tercihiniz kaliteli sütlük dolabı imalatı yapan bir firmadan olmalıdır. Eğer sütlük dolabı ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.
Kaliteli üretim standartlarında Sütlük dolabı imalatı yapan firmalar arayışı içerisindeyseniz, biz sizin için ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Firmamız, içecek dolapları üretimini gerçekleştirmektedir. Kola dolabı olarak tabir ettiğimiz donanımlar, yarım boy sütlük dolabı, şarap dolabı ürünlerini sizlere sunabilmekte ve ihtiyacınız olan standartlarda şarap dolabı imalatı gerçekleştirmekteyiz. Bizden özel şişe soğutucular ve meşrubat dolabı gibi genel geçer ürünlerin sürgü camsız meşrubat dolapları türleri noktasında meşrubat dolabı imalatı hizmeti alabilirsiniz.Morg, hayata gözlerini yummuş birinin defnedilmeden önceki son adresidir. Kişinin cansız bedeni, soğutucu odalarda defnedilmeden bekletilmektedir. Morg dolapları, birkaç farklı türe sahip olup naaşın içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Morg dolapları, iyi bir soğutucu sisteme sahip dolaplardır. Morg dolabı imalatı hizmetiyle, morg dolabına ihtiyaç duyan herkese hizmet vermekteyiz. Statik morg dolabı imalatı, baştan yüklemeli morg imalatı, üç üniteli morg imalatı, üç gözlü morg imalatı, yandan açılır morg imalatı, cenaze dolabı imalatı hizmetleriyle her zaman yanınızdayız.

Bu hizmetlerin yanı sıra cenaze yıkama masası ve sedya imalatı hizmeti de sunmaktayız.
Gasil masası, naaşın yıkandığı masadır ve naaş burada yıkandıktan sonra cenaze kefenleme masasına aktarılır. Baştan yüklemeli morg; naaşı dikey olarak, önce ayakları dolabı girecek şekilde tasarlanan morg odalarıdır. İki üniteli baştan yüklemeli morg dolabında üniteler biribinden bağımsız çalışır ve farklı sıcaklıklarda naaşı muhafaza edebilir.

Statik morg dolabı imalatı hizmetimizde ise naaş kuru soğutma seçeneğiyle bekletilmektedir. Aynı zamanda fanlı, yani hava sirkülasyonu seçeneğiyle de soğutma yapılmaktadır. Morg odaları ölçüleri standart olduğu üzere şipariş üzerine özel boyutlarda da hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler paslanmaz olup en az 2 yıl garantilidir. Çoklu kullanıma da uygun olarak hazırlanabilen morg odaları, isteğinize uygun olarak da tasarlanmaktadır.
Morg dolabına naaşı koymak için kullanılan sedye iste, raylı sistem olup kolay kullanıma sahiptir. Morg imalatı ve morg odası üretimi için doğru yerdesiniz.

Yandan Açılır Morg Dolabı; Naaşı yan olarak da koyabileceğiniz yandan açılır morg dolabında, istediğiniz ölçülere uygun olarak da imalat yapılmaktadır. Morg dolaplarında ani ısı değişimlerine karşı uyarıcı sensör de yer almaktadır. Toplu kullanım amacıyla da tasarlanan morg dolapları, her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına özel olarak da imal edilebilmektedir.

Cenaze Yıkama Masası; Cenaze yıkama masası temin etme hizmetimizle de yalnızca morg değil aynı zamanda naaşı yıkayabileceğiniz ve kefenleyebileceğiniz imkanları da karşılamaktayız. Cenaze yıkama masası ve cenaze kefenleme masası imalatı, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donanıma sahiptir. Kullanılan malzemeler paslanmaz olup tüm standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Morg dolapları endüstriyel niteliklere sahip tıbbi cihazlardır. Bu alanda gerçekleştirilen imalatlar özel olarak morg dolabı imalatı alanında uzman firmalarca yapılmalıdır. Nitelikli üretim standartları olmaması halinde ciddi sıkıtınlar ortaya çıkabileceğinden, cenaze yıkama masası donanımı da dahil olmak üzere tüm donanımları kapsayan morg imalatı uygulamaları deneyimli ve uzman morg üretimi firmalarınca yapılır. Cenaze dolabı imalatı olarak da bilinen uygulamalardan hemen bu firmalara ulaşarak faydalanabilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı özel bir imalat sektörüdür. Bu alanda çalışan firmalar sürgü kapılı soğuk oda imalatı ve çarpma kapılı soğuk oda imalatı gerçekleştirir. Pek çok restoran için de zorunlu donanım olan sürgü kapılı soğuk hava depoları ve benzeri özel donanımlı soğuk hava depoları; soğuk hava deposu imalatı yapan firmalarca sunulur. Tabi endüstriyel ihtiyaçlar için şoklama odası imalatı da yine bu firmalarca, şoklama odası imalatı da yine bu firmalar tarafından gerçekleştirilir. Siz de ihtiyaçlarınızı bu firmalara şimdi ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

klima sistemleri, merkezi klima sistemleri, endüstriyel klima, soğutma sistemleri, ısıtma soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, soğutma sistemi, soğuk hava deposu tesisi, araç soğutma sistemleri, ticari soğutma sistemleri, içecek soğutma, tavuk soğutma, buzlu su soğutma, medikal soğutma, kimyasal soğutma, meyve soğutma, dondurma soğutma, klimatik test odaları, soğutma tesisi, sebze soğutmaiçecek soğutmatavuk soğutmabuzlu su soğutmamedikal soğutmakimyasal soğutmameyve soğutmadondurma soğutmaklimatik test odalarısoğutma tesisisebze soğutmadeniz ürünleri soğutma, tavuk soğuk hava deposu, dondurma soğuk hava deposu, kimyasal soğuk hava deposu, süt ürünleri soğutma, içecek soğuk hava deposu, sebze soğuk hava deposu, meyve soğuk hava deposu, medikal soğuk hava deposu, buzlu su soğutma merkezi, Soğutma Ekipmanları, Soğutma Sistemleri, Dolap soğutma sistemleri, Endüstriyel soğutma sistemleri, Merkezi soğutma Sistemleri, Mini soğutma sistemleri, Panel soğutma sistemleri, Soğutma Sistemleri, Soğutucu sistemleri

05 Haziran 2021
660 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?