Sütlük Dolap Servis

Sütlük Dolap Servis

Sütlük Dolap Servis

Sütlük Dolap Servis Bize 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir, Sütlük Dolap Servis telefonda teknik destek alabilir veya yetkili servis taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Biz, karşılaştığınız teknik problemler ve arızalarda servis tekniklerinin gelmesine gerek kalmadan cihazınızın çalışır hale gelmesi için yardımcı oluruz. İsterseniz hiç yorulmadan sadece bir telefon açarak cihazınızı garanti altına aldırabilirsiniz.

Sütlük Dolap Servis Sistemimiz merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli ve konusunda uzman teknikerler ile, özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Yiyeceklerinizi nofrost Buzdolabınıza mümkün olduğu kadar iyi ambalajlı veya kapalı kaplarda yerleştiriniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler ve koku şikayetleri ile karşılaşabilirsiniz.

Sütlük Dolap Servis

Sütlük Dolap Servis Buzdolabınızın ayaklarının dengeli olmasına dikkat ediniz, aksi takdirde ses şikayeti, kapı ayarlarının bozulması ve istenmeyen su akıntıları ile karşılaşabilirsiniz.

Buzdolabının içine yiyecekleri sıcakken koymayınız, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.

Buzdolabınızın dondurucu bölümündeki buzları bıçak gibi sivri aletlerle kazımayınız.

Buzdolabınızın kapısını uzun süre açık tutmamaya dikkat ediniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.

Sadece ankastre özelliğe sahip olan Buzdolapları mutfak dolapları içine monte edilebilir.

Sütlük Dolap Servis Ankastre olmayan Buzdolaplarının dolap içine yerleştirilmesi yüzeysel terlemeler ve soğutma yetersizliğine neden olabilir.

09 Eylül 2021
1.588 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?