Site Rengi


Soğutma Odaları

Soğutma Odaları

Soğutma Odaları : Tavan ve duvar panelleri gıda tüzüğüne uygun olup, yüzey tipleri açısından 3 farklı şekilde üretilmektedir.
– POLY: İç ve dış yüzeylerinde galvaniz sac olup, üzerinde polyester esaslı boya mevcuttur.
– PVC: İç ve dış yüzeylerinde galvaniz sac olup, üzerinde antibakteriyel PVC kaplama mevcuttur.
– CRNI: İç ve dış yüzeylerinde paslanmaz çelik sac kullanılmaktadır.
– Panellerin yüzeyleri oluklu (su yollu) olarak imal edilmektedir.
– Paneller birbirine erkek-dişi geçme detaylı ve kilitli sistem özelliğine sahiptir.
– Paneller iki sac arasına 40 kg/m3 yoğunlukta poliüretan dolgulu olacak şekilde üretilmektedir.
– Tam sızdırmazlık özelliğini sağlamak için köşe birleşimleri özel kulaklı (kertmeli) bir yapıda üretilmektedir.
– Paneller 50 mm – 60 mm – 80 mm – 100 mm – 120 mm – 150 mm – 180 mm – 200 mm kalınlığında üretilmektedir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

SOĞUK ODA ÜNİTELERİ

Soğuk odalar, açık ortamda çabucak bozulabilen her türlü nesneyi muhafaza edebileceğiniz türde odalardır. Soğuk odalarda et ve et ürünlerini, süt ve süt ürünlerini kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda meyve, sebze, dondurma, çikolata ve aklınıza gelebilecek her türlü gıdayı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı, sürgü kapılı soğuk oda imalatı, çarpma kapılı soğuk oda imalatı, rezistanslı kapı imalatı ve sürgülü kapı imalatıyla; soğuk odaya ihtiyacı olan herkesin yanındayız. Avrupa standartlarına uygun biçimde imal ettiğimiz odalarımızla, hemen hemen her türlü nesneyi kolaylıkla muhafaza edebilir ve odalarınızı uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Kapılarımızın kasası, özel alüminyumdan üretilmektedir. Kapılarımızın yüzeyinde isteğe bağlı olarak paslanmaz sac, pvc kaplı galvaniz ve polyester boyalı galvaniz sac kullanılır. Kapılarımızda yer alan tüm aksesuarlar ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmektedir. Çarpma kapılarımız, menteşeleri yükselen ve ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Bu sayede kapı açıldıkça yükselerek zemine sürtünme olasılığı azalır. Kapılarımız güvenlik standartlarına uygun olup kilitliyken de içeriden açılabilmektedir. Bu sayede herhangi bir kazanını önüne geçilebilir

Soğuk Hava Deposu

Soğuk oda deposu raflarının da imalatını yapmaktayız. Bu sayede soğuk oda ve oda içerisindeki her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çözümler sunmaktayız.

Soğuk hava depolarının oluşturulmasından önce bu deponun neyi muhafaza etmek için kullanılacağını bilmek önemlidir. Bundan sonrası ise kullanılacak malzemenin seçidir. Kötü bir yalıtım malzemesi içeren soğuk hava deposu, saklamak istediğiniz nesnelerin bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış bir soğuk hava deposuna ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunun için doğru adrestesiniz!

Soğuk hava depolarında bir diğer önemli şey de uzun ömürlü olup olmamalarıdır. Soğutma sistemleri için 10 yıl sorunsuz çalışma süresi oldukça iyidir. Bunun için sistemlerin 6 ayda bir defa bakımı yapılmalı ve gerektiğinde arızları parçaları değiştirilmelidir. Bu hususlar, odanızın uzun ömürlü olması adına oldukça önemlidir.

Şoklama yapmanız gereken durumlarda bir şoklama odasına ihtiyacınız olacaktır. Şoklama odası imalatıyla da bu ihtiyacınıza yardımcı olmaktayız. Panel kapı imalatı hizmetiyle de odanızı kolaylıkla monte ve demonte edebilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı özel bir imalat sektörüdür. Bu alanda çalışan firmalar sürgü kapılı soğuk oda imalatı ve çarpma kapılı soğuk oda imalatı gerçekleştirir. Pek çok restoran için de zorunlu donanım olan sürgü kapılı soğuk hava depoları ve benzeri özel donanımlı soğuk hava depoları; soğuk hava deposu imalatı yapan firmalarca sunulur. Tabi endüstriyel ihtiyaçlar için şoklama odası imalatı da yine bu firmalarca, şoklama odası imalatı da yine bu firmalar tarafından gerçekleştirilir. Siz de ihtiyaçlarınızı bu firmalara şimdi ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

klima sistemleri, merkezi klima sistemleri, endüstriyel klima, soğutma sistemleri, ısıtma soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, soğutma sistemi, soğuk hava deposu tesisi, araç soğutma sistemleri, ticari soğutma sistemleri, içecek soğutma, tavuk soğutma, buzlu su soğutma, medikal soğutma, kimyasal soğutma, meyve soğutma, dondurma soğutma, klimatik test odaları, soğutma tesisi, sebze soğutmaiçecek soğutmatavuk soğutmabuzlu su soğutmamedikal soğutmakimyasal soğutmameyve soğutmadondurma soğutmaklimatik test odalarısoğutma tesisisebze soğutmadeniz ürünleri soğutma, tavuk soğuk hava deposu, dondurma soğuk hava deposu, kimyasal soğuk hava deposu, süt ürünleri soğutma, içecek soğuk hava deposu, sebze soğuk hava deposu, meyve soğuk hava deposu, medikal soğuk hava deposu, buzlu su soğutma merkezi, Soğutma Ekipmanları, Soğutma Sistemleri, Dolap soğutma sistemleri, Endüstriyel soğutma sistemleri, Merkezi soğutma Sistemleri, Mini soğutma sistemleri, Panel soğutma sistemleri, Soğutma Sistemleri, Soğutucu sistemleri

05 Haziran 2021
1.289 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?