Site Rengi


Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk Hava Deposu Servisi olarak biz, ilk günkü performansına kavuşturmak amacıyla soğutma sisteminizi yenileriz. İnsanoğlunun varoluştan beri yiyeceği besini saklaması en doğal karakteridir. Bu nedenle ürünlerimizi güncel veya taze tutmak bizim için her zaman önemlidir. Soğuk Hava Deposu Servisi Ürünü muhafaza etmenin ilk şartı, yapısının değişmeden kalmasıdır. Bunun için ürünü uygun şekilde serin bir ortamda muhafaza etmek gerekir. Bu bağlamda son yıllarda tüm bölgelere yayılan soğuk hava depoları uygun bir alternatiftir.

Soğuk hava deposu hizmetleri, mevcut ürünleri, şubelerden elde edilen ürünleri veya hayvansal ürünleri sağlıklı bir ortamda depolamak içindir. Ayrıca tıpta ve sağlıkta birçok farklı kullanımı vardır. Soğuk Hava Deposu Servisi İlk olarak, soğuk hava deposu, üreticilerin ihtiyaç duyduğu şekilde, aracılar veya perakendeciler tarafından ürünlerini depolamak için kullanılmaya başlandı.

Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk depolama standartları, saklanacak ürünün niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Bu, depolanacak etin 0C – 1.70C ile %95 nem arasında, yumurta değeri ise -20C – 20C arasında ve nem oranının %80 ile 95 arasında olması gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle soğuk hava deposunun standardı, saklanacak ürünün niteliğine göre uyarlanır. Soğuk Hava Deposu Servisi Buradaki amaç tüm vitamin, mineral ve suyu kaybetmeden ürünü uygun saklama koşullarında taze tutmaktır.

Üretici, perakendeci veya satıcıysanız, bir ürünü veya şirketler grubunu diğer alan ve uygulamalarla birlikte saklamak için tasarlanmış bir buzdolabınız olabilir. Tecrübeli ve yetkin bir soğuk hava deposu hizmeti bu konuda size çok yardımcı olacaktır. Çünkü aynı ağırlık ve yapıdaki ürünlerin bile farklı hacim kapsamına sahip olabileceğini de biliyorsunuz. Soğuk Hava Deposu Servisi Bu sayede depoladığınız ürüne en uygun çözümle bu işi yapan bir soğuk hava deposu hizmeti size doğru ve uygun maliyetli bir çözüm sunacaktır. Ayrıca olası hasarlara anında çözüm bulan işletme kuralları içerisinde soğuk hava deposu hizmeti de yer almaktadır. Çünkü soğutma sırasında hasar oluşması durumunda, ürünlere zarar vermeden mümkün olan en kısa sürede çözüm bulunması gerekmektedir.

09 Eylül 2021
120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?