Reyon Dolapları – Mod-01

Reyon Dolapları – Mod-01

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • – Modüler (sistem)
 • – İç ve dış montajlı soğutma grubu
 • – Su giderli paslanmaz çelik krom gövde 
 • – 40 kg / m3 yoğunluk poliüretan enjeksiyonlu  gövde
 • – Değişebilir ön dekor profilleri
 • – Floresan veya led aydınlatma 
 • – Soğutma sistemi ( hava sirkülasyonlu)
 • – Isı göstergeli otomatik defrostlu kumanda paneli 
 • – İsteğe göre dış köşe veya iç köşe seçeneği
 • – Aşağı veya yukarı hareketli  security camlar
 • – Dekorasyona uygun renk ve model seçeneği
 • – İsteğe bağlı model seçenekleri

ÜRÜN GÖRSELLERİ

Reyon Dolapları – Mod-01 , Ticarete atılmak adına alınan kararlandan birisi de market açmaktır. Fakat bu durumda oluşan sorunlardan birisi de et ve süt ürünlerini satışa sunabileceğiniz bir dolap almaktır. Bu dolap hem ürünlerinizi en iyi şekilde sunabilmeli hem marketinizin boyutlarına uygun olmalı hem de uygun fiyata sahip olmalıdır. Biz bu noktada; market dolapları, kasap dolapları, şarküteri teşhir vitrinleri, kuru soğutmalı reyon dolapları, camlı teşhir dolapları ve sanayi tipi buzdolapları imalatı ile yanınızdayız. Her türlü ihtiyacınıza uygun, her türlü boyutta statik soğutmalı reyonlar ve depolu servis reyonlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Reyon imalatında kullanılan malzemeler son teknoloji üretim olup uzun ömürlülüğü esas almıştır. Hemen her türlü teşhir vitrinlerini, manav ünitelerini ve deep freeze dolapları kolaylıkla bizden temin edebilirsiniz.

ŞARKÜTERİ DOLABI

Manavlar ve marketler için olmazsa olmaz bir şey varsa o da şarküteri dolabıdır. Şarküteri dolabı, çabuk bozulabilen et ürünlerini uzun süreler boyunca saklamanız adına kullanmanız gereken bir dolaptır. Ancak dolapların da kendi içlerinde kalitelerine göre çeşitleri vardır. En üst düzey kaliteyi yakalamak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

CAMLI TEŞHİR DOLABI

Müşterilerinizin, cam arkasında rahatlıkla görebileceği ürünleri içerisinde saklayabileceğiniz camlı teşhir dolapları son zamanlarda en sık kullanılan dolap türlerindendir. Bu sayede hem ürünlerinizi saklamış olursunuz hem de müşterileriniz onlara kolaylıkla ulaşabilir ve ürünlerinizi gözle görülmesi kolaylaşır. Meyve sebze teşhir reyonu, şarküteri teşhir reyonu, et ve sür ürünleri teşhir reyonu ve diğer türde teşhir dolapları ve reyonları için doğru yerdesiniz. Camlı teşhir dolapları, ürünlerinizi kolaylıkla satmak adına en iyi seçeneklerden birisidir. İhtiyacınıza uygun boyutlarda sunduğumuz teşhir vitrinleriyle her zaman hizmetinizdeyiz.

DEEP FREEZE DOLAPLAR

Marketlerin olmazsa olmaz ihtiyacı deep freeze dolaplardır. Kolay bozulabilecek et ve süt ürünlerinizi uzun süre boyunca muhafa altına almak adına deep freeze dolap imalatı hizmetiyle karşınızdayız. Deep freeze dolaplar, kalitesiyle de ürünlerinizi istediğiniz süre boyunca saklamanızı sağlar. Bunun yanında statik soğutmalı reyonlar ve depolu servis reyonları da temin etmekteyiz. Bu sayede, satışa sunmak için bekletmek istediğiniz ürünlerinizin kalitesinden ödün vermeden kolaylıkla saklayabilir ve soğutabilirsiniz.

Market dolapları geleneksel türleri ve sanayi tipi buzdolabı imalatı standartlarında geliştirilmiş türleri ile endüstriyel market donanımları üretimi yapan firmalardan temin edilebilir. Reyon dolap üretimi de bu firmalar tarafından sunulan hizmetler arasında yer alır. Mahalle kasaplarında kullanılan türlerinin yanı sıra büyük marketler de kullanılan kasap dolabı ve kasap reyonu üretimi de yine endüstriyel soğutucu ve market donanımları satışı yapan firmalardan temin edilebilir. Tabii bu dolapların en yakın örnekleri olan şarküteri dolabı gibi soğutucu donanımı bulunan ekipmanlar da aynı şekilde tedarik edilebilmektedir.

Eğer tezgâh dolabı imalatı imalatınız var ise öncelikle sektörün deneyimli firmalarını tercih etmelisiniz. Zira dolap imalatı ciddi bir iştir. Reçellik dolabı ve kuru soğutmalı reyon dolabı donanımları nitelikli örnekleri içerisinden tercih edilmelidir. Bu cihazlar sürekli kullanım halinde olacağından uzun ömürlü olmalı ve ürünlerin niteliklerini kaybetmemelerini sağlamalıdır. Siz de camlı teşhir dolabı ve amortisörlü kuru soğutma dolabı gibi ihtiyaçlarınız için deep freeze dolap imalatı, manav ünitesi ve motorlu reyon imalatı yapan firmamızdan hemen ürün satın alabilirsiniz. Ayrıca sizin için statik soğutmalı reyonlar ve depolu servis reyonları üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

 

klima sistemleri, merkezi klima sistemleri, endüstriyel klima, soğutma sistemleri, ısıtma soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, soğutma sistemi, soğuk hava deposu tesisi, araç soğutma sistemleri, ticari soğutma sistemleri, içecek soğutma, tavuk soğutma, buzlu su soğutma, medikal soğutma, kimyasal soğutma, meyve soğutma, dondurma soğutma, klimatik test odaları, soğutma tesisi, sebze soğutmaiçecek soğutmatavuk soğutmabuzlu su soğutmamedikal soğutmakimyasal soğutmameyve soğutmadondurma soğutmaklimatik test odalarısoğutma tesisisebze soğutmadeniz ürünleri soğutma, tavuk soğuk hava deposu, dondurma soğuk hava deposu, kimyasal soğuk hava deposu, süt ürünleri soğutma, içecek soğuk hava deposu, sebze soğuk hava deposu, meyve soğuk hava deposu, medikal soğuk hava deposu, buzlu su soğutma merkezi, Soğutma Ekipmanları, Soğutma Sistemleri, Dolap soğutma sistemleri, Endüstriyel soğutma sistemleri, Merkezi soğutma Sistemleri, Mini soğutma sistemleri, Panel soğutma sistemleri, Soğutma Sistemleri, Soğutucu sistemleri

05 Haziran 2021
1.062 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?