Site Rengi


Pastahane Dolapları – Mod-01

Pastahane Dolapları – Mod-01

Pastahane Dolapları – Mod-01
– Modüler (sistem)
– İç ve dış montajlı soğutma grubu
– Su giderli paslanmaz çelik gövde 
– Standart ürünlerde 40 kg / m3 yoğunluk poliüretan enjeksiyonlu gövde
– Değişebilir ön dekor seçeneği
– Isı göstergeli otomatik defrostlu kumanda paneli 
– Soğutma sistemi ( statik veya hava sirkülasyonlu )
– Floresan veya led aydınlatma
– İsteğe göre düz veya bombe cam seçeneği
– Dekorasyona uygun renk ve model seçeneği

ÜRÜN GÖRSELLERİ

Unlu mamül satılan her işletmede bulunması gereken eşyalardan birisi pasta dolabıdır. Pasta dolabı, satmak istediğiniz her türlü gıdayı gün içerisinde muhafaza ederek ömrünü uzun tutar. Bu sayede müşterilerinize her zaman taze ürünler temin etmiş olursunuz.

Pasta dolap imalatı yaptığımız fimamızda, hemen her türlü ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktayız. Dilediğiniz boyut seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun pasta dolabını temin etmek için en uygun yerdesiniz!
Sevdiklerine önemli günlerde hediye almak isteyenlerin en sık tercih ettiği şeylerden birisi pastadır. Pastaların ise her zaman taze ve canlı görünmesi gerekir. Üflemeli yaş pasta dolabı, mini pasta dolabı veya kuru pasta dolabı; her fırına, pastaneye lazım olan ürünlerdendir. Ancak pasta dolabı seçerken dikakt etmeniz gereken en önemli şey dolabın kalitesidir. Kalitesiz bir dolap, ürünlerinizi çabuk bozulmasına ve dolabın da kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine neden olacaktır. Paslanmaz dolap imalatı ile biz, hem son teknoloji ürünü hem de uzun ömürlü dolaplarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

WAFFLE DOLABI

Günümüzün en popüler tatlılarından biri olan waffle, hemen hemen herkes tarafından sevilmekte ve oldukça sık tüketilmektedir. Bu nedenle her tatlı dükkanının mutlaka bu artan talebe karşı bir waffle dolabı bulundurması gerekmektedir. İhtiyacınıza uygun waffle dolaplarımızla dükkanınız ister küçük olsun isterse büyük, her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız.

KURU PASTA DOLABI

Oldukça çabuk bayatlayan unlu mamüllerden birisi de kuru pastadır. Kuru pastalar, uygun muhafaza edilmezse çok kısa sürede tadını ve görünümünü kaybedebilir. Kuru pasta dolabı, kuru pastaların çabuk bayatlamaması ve uzun ömürlü olması adına hemen hemen her türlü kuru pasta üreticisine lazımdır. Kaliteli malzemelerle imal edilmiş bir kuru pasta dolabı, kuru pastaların ömürlerini uzacatacak ve kuru pastaların daha leziz görünmesini sağlayacaktır.

YAŞ PASTA DOLABI

Yaş pastalar, en sık tüketilen pasta türlerindendir. Ancak kuru pastalarda olduğu gibi yaş pastalar ve pasta üzerindeki kremalar da çok çabuk bozulmaktadır. Bu nedenle yaş pastalar da en az kuru pastalar gibi oldukça iyi muhafaza edilmek zorundadır. Yaş pasta dolabı hizmetimizle her türlü ihtiyacınıza karşı yanınızdayız.
Pasta dolabı, özel ısı değerlerinde ekonomik soğutma yapan ve bu sektör için özel olarak üretilen dolaptır. Pasta dolap imalatı özle bir üretim alanı olduğundan, bu ürünleri genellikle bizim gibi sektör temsilcilerinden temin edebilirsiniz. Biz müşterilerimiz için soğutmalı yaş pasta dolabı, üflemeli yaş pasta dolabı ve mini pasta dolabı gibi bir çok farklı standarda sahip yaş pasta dolabı imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca pastanelerde kullanılan kuru pasta dolabı gibi soğutma sistemi bulunmayan dolapları da müşterilerimiz için üretebilmekteyiz. Ürünlerimiz içerisinde, duvar tipi yaş pasta dolabı, meze dolap imalatı ve waffle dolabı gibi sektöre özel ürünler bulunmakta olup, paslanmaz dolap imalatı noktasında sizin için nitelikli ürünleri üretmekteyiz.

 

klima sistemleri, merkezi klima sistemleri, endüstriyel klima, soğutma sistemleri, ısıtma soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, soğutma sistemi, soğuk hava deposu tesisi, araç soğutma sistemleri, ticari soğutma sistemleri, içecek soğutma, tavuk soğutma, buzlu su soğutma, medikal soğutma, kimyasal soğutma, meyve soğutma, dondurma soğutma, klimatik test odaları, soğutma tesisi, sebze soğutmaiçecek soğutmatavuk soğutmabuzlu su soğutmamedikal soğutmakimyasal soğutmameyve soğutmadondurma soğutmaklimatik test odalarısoğutma tesisisebze soğutmadeniz ürünleri soğutma, tavuk soğuk hava deposu, dondurma soğuk hava deposu, kimyasal soğuk hava deposu, süt ürünleri soğutma, içecek soğuk hava deposu, sebze soğuk hava deposu, meyve soğuk hava deposu, medikal soğuk hava deposu, buzlu su soğutma merkezi, Soğutma Ekipmanları, Soğutma Sistemleri, Dolap soğutma sistemleri, Endüstriyel soğutma sistemleri, Merkezi soğutma Sistemleri, Mini soğutma sistemleri, Panel soğutma sistemleri, Soğutma Sistemleri, Soğutucu sistemleri

05 Haziran 2021
753 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?